2020 Yaz Modasının Trendleri

0 43

2020 yılı trendlerinin neler olacağına bakmak için gittigidiyor tarafından yayınlanan 2020 modası kataloğuna şöyle bir göz gezdirebilir ve alışverişinizi bu yeni trendlere göre yapabilirsiniz.

2020 yaz trendleri kataloğuna göre, bu yıl en çok moda olacak parçalardan ilki, retro tasarımlar olacak. Kış mevsiminde kullandığımız koyu renklerin yerini aydınlık renklerin alacağı yeni sezonun rengi ise gümüş renk ve bu rengin tonları olacak. Ayrıca birbirinden şık kumaşlar ve aksesuarların da bu yıl oldukça göze çarpan detaylar arasında yer aldığını eklemek gerek. Buna ek olarak, 2020 yılının en dikkat çekici parçaları arasında omuzları açıkta bırakan bluz ve elbiselerin de oldukça şık bir görünüme sahip olduğunu söyleyelim.

2020 yaz mevsiminde trend olacak parçalardan bir diğeri ise, birbirinden güzel görünen uzun veya kısa olarak tasarlanmış çiçek desenli elbiseler. Bunun yanı sıra evde kendiniz yapacağınız ya da satın alabileceğiniz en güzel parçalardan biri olan püsküllü kot pantolonların da ilkbaharda sokak modasında en çok giyilecek parçalar olacaklarını söylemekte yarar var. Ayrıca her türlü kıyafetle birlikte oldukça şık bir şekilde kombinlenebilen trençkotların da ilkbaharda giyilecek en güzel parçalar olduklarını söylemek lazım.

Aksesuar olarak ise büyük ve gösterişli küpeler, iri kemerler ve birbirinden tarz kolyelerin de 2016 sokak modasında en çok kullanılacak aksesuarlardan biri olacağını söyleyebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.