Ankara Anlaşması Vize Başvurusu

Ocak 12, 2020 31 0 0

Ankara Anlaşması vize başvurusu 18 yaşını geçmiş İngiltere’de kendi işini kurmak isteyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının başvurabileceği vize türüdür. Bu vize kapsamında orada bir  iş kurmak için ciddi bir planınızın olması gerekmektedir. Vizeyi alabilmek için kuracağınız iş için sermayenizin olması zorunluluğu yoktur. Ancak yanınızda götüreceğiniz aile bireylerinize ya da kendinize bakabilecek kadar gelir getirmesi önemlidir. Bu sebeple yapacağınız iş için iyi bir maliyet analizi yapmalısınız. Çalışma şekliniz iş yeri açarak, var olan bir iş yerine dahil olarak, home-office çalışarak, mobil/ seyyar olarak, herhangi bir işletmeyi devralarak patron olmanız olabilir.

Vize sürecini kolayca halledebilmek için danışmanlık firmamızdaki uzmanlardan size yardımcı olacak hizmetler alabilirsiniz. Ankara Anlaşması vize başvrusu kapsamında oturma izni alabilmek için eğitim seviyeniz önemli değildir. Ancak orada kuracağınız iş için İngiltere Yasaları ile belirlenen bir seviyede eğitim almış olmanız gerekebilir. Bu vize başvurusu İngiltere’den yapılabileceği gibi Türkiye’den de yapılabilir.

Yapılan ilk başvurunun kabul edilmesi halinde 1 yıl süreli vize alınır. Bu sürede vize alırken belirtilen iş için çalışmalar başlamalıdır. İş kuruluyor, devralınıyor ya da ortak olunuyorsa imzalanan tüm anlaşmalar saklanmalıdır. Bu belgeler vize süresinin bitimine yakın Ankara Anlaşması vize uzatma başvurusu için kullanılacaktır. Ankara Anlaşması vize başvurusu için ciddi suçlardan dolayı hüküm giymemiş olmanız gerekmektedir.

Ankara Anlaşması vize başvurusu hakkında daha fazla bilgiye http://ankaraanlasmasi.co/ adresinden ulaşabilir. Vize başvuru sürecinde uzman danışmanlardan yardım alabilirsiniz.

Categories: Sponsor
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir