İlandesk ile Ücretsiz İlan Yayınlayın

Mart 4, 2020 18 0 0

İnternetten alışveriş yapmak mağazalara göre tercih edilmektedir. Belirli bir fiyatın üzerindeki alışverişlere ücretsiz kargo seçeneği de sunan internet sitelerine olan ilgi artmıştır. İnternet üzerinden elektronikten mobilyaya, kırtasiye ürünlerinden vasıtaya kadar birçok ürün satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden ürün ya da hizmet satan çok sayıda kişi vardır. Kendi sitesini kuranlar olduğu gibi aracı siteler ile ürün satanlar da vardır. Siz de internet üzerinden ücretsiz bir şekilde ürün satabileceğiniz bir site mi arıyorsunuz? O zaman İlandesk tam size göre! Üstelik istediğiniz sayıda ilan oluşturabilirsiniz. Yayınladığınız ilan 3 ay süreyle yayında kalacaktır.

İlandesk üzerinden ilan vermek son derece kolaydır. Öncelikle siteye giriş yaparak üye olunuz. Bu kısa işlemin ardından profilinize girerek ilan ver butonuna tıklayın. Bu buton profilinizin sağ üst kısmındadır. İlanınızı oluştururken siyasi, küfürlü ve terör örgütü övücü içerikler barındırmamasına dikkat edin. Ayrıca kopya içeriklerden de sakının. İlanınız hizmetinizi ya da ürününüzü en iyi şekilde anlatmalıdır. Bunun için içerikle alakalı mümkünse kendi çekiminiz olan fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Açık bir dille yazılmış , kaliteli ilanlar müşterilerin dikkatini çekecektir. Müşterilerin güvenini sağlamak adına profilinize yapılan yorumlar önemlidir. Burada yapılan yorumlar kullanıcıların sizden ürün ya da hizmet satın alıp almayacağına karar verecektir. Bu nedenle müşterilerin isteklerine öncelik veriniz.

İlandesk üzerinden istediğiniz ürün ya da hizmetin size en yakın olanını kolaylıkla bulabilirsiniz. Yedek parça ve aksesuardan ev, bahçe ve peyzaj ile ikinci el eşyalardan eğitime kadar pek çok hizmete ulaşabilirsiniz. Ürün ya da hizmet satın alırken diğer site kullanıcılarını rahatsız etmemeye dikkat ediniz. Bu nedenle ürünle ilgisi olmayan, tartışma ortamı oluşturabilecek yorumlar yapmaktan sakının. Daha fazla soru sormak için ilanda bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kimse internet üzerinden alışveriş yaparken dolandırılmak istemez. Kötü kişilere paranızı kaptırmamak için dikkatli olmalısınız. Yurt dışından hizmet verdiğini söyleyen kişilere itimat etmemelisiniz. Alışveriş yaptığınız kişinin size verdiği iletişim numaralarının doğruluğundan emin olunuz. Alışveriş sırasında yaptığınız görüşmeleri delil olarak kullanabilmek için mutlaka saklayınız.

İlandesk hakkında daha fazla bilgiye https://www.ilandesk.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Categories: Sponsor
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir