İngiltere Çocuk Ziyaretçiler Vizesi

Şubat 3, 2020 39 0 0

İngiltere Çocuk Ziyaretçiler Vizesi, İngiltere’ye ailesiyle ya da tek başına gidecek çocukların alması gereken İngiltere Ziyaretçi Vizesi türüdür. Bu vizeyi alacak çocukların herhangi bir ziyaret gerekçesi sunması yeterlidir. Vizeye başvuruda bulunabilmek için vizeyi alacak çocuğun 18 yaşından küçük olması gerekmektedir. İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvurusu için ilk adımda İnternet’te bulunan formu doldurup İngiltere Konsolosluğundan randevu almalısınız. Sonrasında başvuru dosyanızı hazırlamanız gerekmektedir.

Başvurunuzun olumlu sonucu için belgelerin eksiksiz olması gerekmektedir. Dosyanızda olması gereken belgeler çocuğun İngiltere’de kalacağı yerin adres bilgilerini, birlikte kalacağı kişinin şahsi bilgilerini, çocuğun İngiltere’deki yaşam masraflarını karşılayacak kişinin şahsi bilgilerini ve karşılayacağına dair kanıt olarak yazdığı sponsor mektubunu içermelidir. Ayrıca çocuk İngiltere’ye refakatçi ile gidiyorsa ailesinin izin verdiğine dair imzalı belgeler ya da aile bireylerinden yalnızca biri ile gidiyorsa diğer aile bireylerine alınması gereken muvafakatname de dosyanızda bulunmalıdır. 

Vize başvurunuzun olumlu olumsuz sonucunu 2-3 hafta içerisinde öğrenebilirsiniz. Başvurunuzun cevabını en hızlı şekilde almak isterseniz ek ücret ödeyerek Öncelikli Servisler’i kullanabilirsiniz. Vize başvurunuzun reddi durumunda firmamızdaki uzmanlardan destek alarak ret kararına itiraz edebilirsiniz. İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi ile İngiltere’ye gidecek olan çocuğun orada eğitim alma hakkı bulunmamaktadır. Ayrıca İngiltere’de herhangi bir devlet yardımı talebinde de bulunamaz. Bu vize ile İngiltere’de en fazla 12 ay kalabilirsiniz.

İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için: http://ingiltereziyaretcivizesi.com/

Categories: Sponsor
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir