İngiltere Geçici Çalışan Vizesi

Ocak 27, 2020 39 0 0

Tier – 5 İngiltere Geçici Çalışan Vizesi, İngiletere’ye iş için çeşitli zamanlarda kısa süreli gidecek kişilerin alması gereken İngiltere Çalışma Vizesi türüdür. Bu vize dahilinde 12 ya da 24 ay İngiltere’de bulunma ve çalışma hakkına sahip olabilirsiniz. Tier -5 İngiltere Geçici Çalışan Vizesi başvurusu yapabilmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Örneğin:

İşvereninizin sizi İngiltere’ye çağırdığı bir davet mektubuna sahip olmalısınız. İngiltere’de işinize son verilmesi dahilinde kendinize ve eğer yanınızda getirirseniz ailenize vize süresince bakabilmeniz için gerekli olan miktarın 90 gün boyunca banka hesabınızda olması gerekmektedir.  Diğer İngiltere Çalışma İzni Vizelerinden farklı olarak bu vizede dil yeterliliği koşul olarak istenmemektedir. Ancak vize başvurusunun olumlu cevabı için vizeye başvururken yapılan yeterlilik testinden en az 40 puan almış olanız gerekmektedir.  

İngiltere Geçici Çalışan Vizesi sahibi kişiler İngiltere’ye kendileri ile beraber eş ve çocuklarını da getirebilirler. Vize kapsamında yapacağınız iş dışında haftada 20 saati geçmemek üzere ikinci bir iş ile de gelir sağlamanız mümkündür. İngiltere Geçici Çalışan Vizesi alabilmek için evraklarınızın eksiksiz olması gerekmektedir. Başvuru yapmadan önce uzmanlardan yardım almak başvurunuzun ret edilmesi oranını düşürecektir. Başvurunuzun olumlu ya da olumsuz cevabını  en geç 21 iş günü içinde öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuzun reddi halinde başvurunuzun yeniden incelenmesi için ret kararına itiraz edebilme hakkınız bulunmaktadır.

İngiltere Geçici Çalışan Vizesi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz : http://ingilterecalismavizesi.com/

Categories: Sponsor
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir