İngiltere İş Vizesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Ocak 30, 2020 35 0 0

İngiltere Çalışma Vizesi, İngiltere’de çalışmak isteyen çalışanların alması gereken İngiltere Vizesi türüdür. Bu vizeye başvurmak için çalışanlar patronlarının imzaladığı çalışma izni belgesine sahip olmalıdırlar. Bundan farklı olarak İngiltere’de çalışmak yerine iş kurmak isterseniz İngiltere Yatırımcı Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ya da İngiltere Girişimci Vizesi alabilirsiniz. Bu vizelerden size en iyi koşullar sağlayacak olanı Ankara Anlaşması Vizesidir.

İngiltere’de bir iş yerine bağlı olarak kısa süreli çalışmak isterseniz İngiltere Geçici Çalışma Vizesi, Şirket İçi Transfer Vizesi ya da Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi’ne başvurabilirsiniz. İngiltere’ye sürekli olarak orada çalışmak için gitmek isterseniz İngiltere Genel Çalışan Vizesi almanız gerekmektedir. Bu vizelerin hepsine başvuru yapabilmek için işverenden CoS belgesi almanız gerekmektedir. CoS belgesi işverenin İngiltere’de çalıştığınız sürece masraflarınızı karşılayıp size maaş ödeyeceğini kanıtlayan belgedir.

İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yaparken başvuru dosyanızı titizlikle ve eksiksiz hazırlamalısınız. Başvurunuzu yapmadan önce firmamızdaki uzmanlarda yararlanabilir ve vize başvurunuzun ret edilme olasılığını en aza indirebilirsiniz. Vize başvurunuzu İnternet’teki formu doldurup İngiltere Konsolosluğundan randevu alıp gerçekleştirebilirsiniz. İngiltere Konsolosluğunda vize memurları ile görüşerek vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Vize başvurunuzun kabul edilip edilmediğini 15-21 iş günü içerisinde öğrenebilirsiniz. Vize başvurunuzun olası reddi durumunda ret kararına itiraz edip başvuru sonucunuzu değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

İngiltere Çalışma vizesi ile ilgili daha fazla bilgi için : http://ingiltereisvizesi.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Categories: Sponsor
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir