İngiltere Vizesi Türleri

Aralık 13, 2019 18 0 0

İngiltere’den vize almak isteyen vatandaşlar bu yazımızı okuyarak hangi vizeye uygun koşulları sağlıyorsa ona başvuru yapabilirler. Dilerseniz İngiltere evlilik vizesi ile ilgili olarak bize başvurabilir ve uzmanlarımızdan görüş alabilirsiniz.

  • İş Vizesi: Bu ülkeye iş veya ticari amaçlı bir faaliyet için gidecekseniz almanız gereken vize türü iş vizesi olmaktadır.
  • Turist Vizesi: Kısa süreli tatil veya gezi yapacağınız zamanlarda başvurunuzu turist vizesi almak için yapmalısınız. Genel ziyaretçi vizesi olarak da bilinen bu vize ile ülkeye birinci derece olmayan akrabalarınızı görmek içinde gidebilirsiniz.
  • Aile Ziyareti: derece akrabaları İngiltere’de bulunan vatandaşların alabileceği vize türüdür. İngiltere evlilik vizesi haricinde en sık kullanılan vize türlerinden bir tanesidir.
  • Evlilik Vizesi: 6 ay olarak belirli bir süre için verilen evlilik vizesi ile bu ülkede nikah kıyabilir veya evliliğinizi ülke resmi kurumlarına tescil ettirebilirsiniz.
  • Tedavi Vizesi: İngiltere’de bir doktora tedavi olmak istiyorsanız eğer tedavi vizesi alarak bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Tek şart doktor randevusu aldığınızı kanıtlamanız gerektiğidir.
  • Öğrenci Vizesi: İngiltere’de bir kursa gitmek için almanız gereken vize öğrenci vizesidir. 18 yaşından büyük olma şartı yanı sıra kursa başvuru ve kabul edilme belgesi de aranmaktadır.

Yukarıdaki maddeler haricinde İngiltere evlilik vizesi başvurusu yapmak istiyorsanız eğer uzmanlarımızla iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Categories: Sponsor
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir