Işıltılı Giysiler Nasıl Kombinlenir

0 43

Özel davetlerde ve partilerde ışıltılı giysiler rahatlıkla tercih edilirken bu kıyafetlerin istendiği gibi göz alıcı ve çarpıcı durması için doğru şekilde kombinlenmesi gerekmektedir.

Işıltılı bir giyside pek çok detay bulunurken ekstra bir aksesuar veya renkli bir ayakkabı seçilmesi kombinlerde kesinlikle önerilmez. Eğer ışıltılı bir elbise giydiyseniz ve yaka kısmı kapalıysa küpe ve kolye kullanılmalı, sade bir bileklikle de tüm kombin tamamlanmalıdır. Ayakkabı tercihi ise rugan stilettolar olabilir.

Payetli pantolonlar ise ışıltılı olmasıyla dikkat çekerken üzerine giyilen ipek bir gömlek veya bluz ve blazer ceketle gecenin en şık kadını olmak oldukça basittir. Ayakkabı seçimi ise sade bir stiletto olmalıdır. Bu kombinde abartılı olmamak koşuluyla kolye ve küpe gibi aksesuarlar tamamlayıcı olarak kullanılabilir.

Kıyafetinin ışıltılı olmasından hoşlanmayanlar için ise detay ışıltısı kullanılabilir. Örneğin; gömleğin ceplerinin payetle kaplanmış olması, pantolonun sadece cep veya bel kısmının ışıltılı olması, bluzun yakasının pırıltılı taşlarla süslenmesi gibi detaylar en güzel örneklerdendir. Kullanımı ve kombini daha kolay olan bu tarz kıyafetlerle şıklık ve stil yarışı doğru seçimlerle sizden yana olabilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.