Kadınların Sevmediği 9 Erkek Davranışı

0 56

Kadınların siyasi görüşleri, hayat görüşleri, bakış açıları, inançları ne olursa olsun, hangi farklılığı gösterirse göstersin, erkeklerden beklentileri ve onlarda beğendikleri manevi özellikler aşağı yukarı aynı olmuştur.Her kadın sevmek, sevilmek, ilgi görmek ve iltifat duymak ister. Çünkü kadınlar doğası gereği, ince, kırılgan ve fazlasıyla duygusal yaratılmıştır. Çoğu erkeğin kadınların dilinden anladığı kesin olduğu gibi bazı erkeklerinde anlamadıkları kesindir. Buna dayanarak kadınların bu erkeklerde sevmedikleri davranışlar vardır.

Peki kadınların sevmediği 9 erkek davranışı nelerdir?

1.Erkeğin dedikoducusuna sabır katsayısı dayanmıyor. Tabiri caizse dedikodu, magazinsel şeyler tamamen kadınlara özgüdür. Devreye erkekler girince, ortalık karıştıran, oraya buraya laf taşıyan erkeğin kadından farkı görülmez ve bu durum bir erkek için hiç hoş bir durum değildir.

2.Ne istediğinin bilmeyen beylere tepkiler ağır ağır geliyor. Bir başlayalım, olursa olur teorisi insanlar üzerinde denenmez.

3.Erkeklerde kirli tırnaklar, kadınların gözünde tırnakları böyleyse aynı evde yaşamak imkansız algısı yaratmaktadır.

4.Çoraplarının sabit bir yerinin olmaması, düzensiz, dağınık olmaları evli kadınların kabusu olmuş durumdadır.

5.Sorumluluğunu bilmeyen fakat ben yaparım eşim yapamaz diye kükreyen erkeklerin, evlilikleri risk altındadır.

6.Pısırık davranan erkekler, kadınların kendilerini aciz hissetmelerine neden oluyor.

7.Oyalayan erkekler, genellikle yapacağını vaat ettikleri şeyleri yapmamak, bir sürü belirsizlikle yaşayıp, aynı şeyleri kadınlara da yaşatmakla ünlüdürler. Fakat bu çoğu zaman tahammül derecesini aşar ve olumsuzluklar sırası baş gösterir.

8.Cebinde akreple gezen erkeklerin, kadınlara ilerde kalitesiz bir hayat yaşatacaklarına kesin gözle bakılır.

9.Başkalarının yanında gemileri yakıp, aynı çatı altına girildiğinde de sus pus olan erkeklerin karakterinden kadınlar şüphe eder.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.