Youtube İzlenme Kasma Yöntemleri

Ocak 13, 2020 52 0 0

Youtube son yılların en popüler video uygulamalarından biridir. Eğitimden dizilere, yemek yapma videolarından teknolojiye kadar binlerce konuda milyonlarca içeriğe bu platformdan ulaşmak mümkündür. Günümüzde youtube reklam gelirleri üzerinden gelir elde edilebilmektedir. Bu şekilde para kazanan kişilere ise youtuber denilmektedir. Youtuberlar özgün videolar çekerek kanallarını büyütmekte bu sayede çok iyi gelirler elde etmektedirler.

Youtube izlenme kasma için youtube geliştirici hizmetler satın alabilirsiniz. Youtube Market bu amaçla 2014 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan beri müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle piyasada varlığını sürdürmektedir. Youtube Market içerisinde sosyal medya uzmanları, yazılım mühendisleri ve seo uzmanları bulunmaktadır. Youtube ile reklam anlaşması yapabilmek için kanalınızın belirli şartları sağlaması gerekmektedir. Bu şartlar en az 1000 abone ile 4000 saat izlenmedir. Bu değerleri sağlayan youtube kanalları reklam anlaşması ile youtubedan gelir elde etmeye başlayabilirler. Siz de kanalınızı reklam anlaşmasına hazır hale getirmek ve rakiplerinizin önüne geçmek için youtube hizmetleri satın alabilirsiniz. Youtube izlenme, beğeni ve abone hizmetleri kanalınızı kısa sürede hızla büyütecektir.

Youtube market üzerinden satın alacağınız izlenmeler gerçek kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede kanalınızda youtube izlenme kasma işlemi başarı ile gerçekleştirilecektir. Satın aldığınız 1 adet izlenme videolarınıza en az 30 saniye, en fazla 5 dakika izlenme süresi kazandıracaktır. Ne kadar yüksek sayıda izlenme satın alırsanız o kadar iyidir. İzlenmelerinizde zamanla düşüşler gözlenebilir. %20’nin üzerinde gözlenen düşüşlerde 30 gün boyunca izlenmeleriniz garanti altındadır. Kanalınıza günlük gönderim hızı 50 bin ile 100 bin arasındadır.

Gönderimler sırasında doğal kaynaklar kullanılarak önerilen videolar üzerinden izlenme kazanmanız sağlanır Bu sayede kanalınızda doğal bir yükseliş gözlenir. Youtube market üzerinden satın alacağınız geliştirmelerin uygulanması sırasında hesap güvenliğiniz ön planda tutulmaktadır. Bu amaçla hesabınızın şifresi sizden talep edilmemektedir. Hizmet satın alırken verdiğiniz isim, telefon numarası ve e-posta bilgileriniz gizli tutularak 3.kişilerle paylaşılmamaktır. Youtube Market üzerinden satın alacağınız hizmetlerin ödemesini yaparken kullandığınız banka ya da kredi kartı bilgileriniz korunmaktadır. İstediğiniz hizmeti güvenle satın alabilirsiniz.

Siz de youtube izlenme kasma satın almak istiyorsanız https://youtubemarket.net/youtube-izlenme-satin-al adresine tıklayabilirsiniz. Buradan kanalınız için ayırdığınız bütçeye en uygun paketleri seçebilirsiniz.

Categories: Sponsor
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir