Yüzünüzdeki Çiller İçin Kesin Çözüm

Nisan 27, 2019 215 1 0

Yüzünüzdeki Çiller İçin Kesin Çözüm, Çiller çok fazla olmadığında insana çok hoş ve şirin bir görüntü veriyor. Özellikle de kızıl ve sarı saçlılara. Ayrı bir hava katıyor hatta. Ama malesef çiller aşırı derecedeyse insanı rahatsız edebiliyor. Bu yüzden de bir çok hanımefendi çillerden kurtulmanın yollarını arıyor.

Eğerki çillere kesin çözüm arıyor iseniz yapmanız ihtiyaç duyulan eczaneye gidip ortalama 20 lira civarında para harcayarak üç tane krem almanız. Almanız gereken kremler bunlardır: Acnelyse, Expigment ve Locid

Bu üç kremden ikisini akşam kullananın. Niçin akşam çünkü kremleri kullandığımız vakit günşin karşısına çıkmamamız lazım. İlk önce Acnelyse’yi sürün ve bir saat kadar bekledikten sonra yıkayıp Expiğment’i çilli bölgelerinize ince tabaka halinde sürün. 2 saat kadar cildinizde kalsın. Daha sonra ise onu da yıkayın yada silin. Ertesi gün sabahı ise Shiseido yüzünüze sürüp iki saat kadar yüzünüzde beklettikten sonra yıkayın. Anlatırken uzun ve zahmetli bir şeymiş benzer biçimde gözükebilir fakat aslında toplam 5 dakikanızı alıyor. 15 gün bu şekilde devam edin sonuca çok şaşıracak ve inanamayacaksınız. Çilleriniz’in %90’ından kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Unutmayın: Güneşe çıkarken ise mutlaka +50 faktörlü güneş kremi kullanmalısınız. Aksi taktirde çiller çok daha kötü görünebilir. Yukarıdaki kremlerin kullanımını kestikten sonrasında bile güneş koruyucusunu kullanmaya devam edin.

Çillere kesin Çözüm: Akşamları yatmadan önce bir fincan çiğ sütün içine bir adet salatalığı rendeleyip 2-3 saat kadar beklettikten sonra sonra bir tülbent yardımıyla süzüp elinizle iyice sıkın daha sonra bu sayede salatalığın öz sütünü karışıma geçmesini sağlamış olacaksınız. Hazırlamış olduğunuz karışımı bir makyaj pamuğu yada süngeri ile yüzünüze yedirerek güzelce sürün. Otuz dakika cildinizde kalsın. Son olarak cildinizi gül suyu ile silin. Bu maskeyi en az iki hafta kadar uyguladıktan sonra ne olursa olsun dışarıya çıkarken koruma faktörlü krem kullanın.

Tags: çiller için en garanti yöntemler, yüzdeki çiller nasıl geçer doğal, yüzdeki çillere kesin çözüm idrar Categories: Güzellik, Sağlık
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Yorumlar
  1. -

    çilleri ben yüze daha çok yakıştırıyorum yok edilmemeli

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir